Forfattere
Her er en liste af alle forfattere der har skrevet på sexwriter.

Denne liste bliver opdateret hver gang en ny historie bliver udgivet.
Først vises der 50 forfattere der sidst har udgivet en historie - bruger du søgefunktionen er listen ikke begrænset til 50.
Du kan skrive flere søge ord, disse skal adskilles af et mellemrum.

Søg her:


Navn
  
Antal
  
Tot besøg
  
Gns besøg
  
Tot stemmer
  
Gns
  
Komment.
  
Historier
  
Sidespringeren12013020130894,0372006-07-31
Kash140686406861573,08102006-07-31
Resevoir dog.137672376723623,55212006-07-31
Wonderdreng12646426464322,4432006-07-31
Feriedrengen142209422092503,7922006-07-31
Bølle11715717157923,8762006-07-31
Lillepigen12096620966833,4562006-07-31
Xalmon133576335761313,50112006-07-31
Gdrunk3171679572267013,13372006-07-31
Anthrax5138273276558874,05462006-07-31
Henrik72566673666711303,69542006-07-31
Ægtemanden287638438194143,42222006-07-31
Chaufføren158168581683903,96272006-07-31
Bøffen290619453105373,8782006-07-31
Dinkyf32286097620311923,87532006-07-31
Yoda121147211471453,3182006-07-31
Maximus281374406874082,20302006-07-31
Charlotte129521295211503,0382006-07-31
Svenåge6208505347514593,05112006-07-31
L.11985319853754,07112006-07-31
Den heldige3101261337545443,08352006-07-31
Fedtmuler159320593203123,79192006-07-31
Den flove13326433264802,6192006-07-31
Fysmanden
senioren()
3146718489064313,53152006-07-31
Den generte264025320124113,65182006-07-31
Alexander131818318182053,86122006-07-31
Naboen13520935209463,6392006-07-31
Dick2194329971647043,81452006-07-31
Flowerprober123080230801003,73122006-07-31
Line126911269111113,96112006-07-31
Jarle11404414044182,3922006-07-31
Denma121448214481193,0972006-07-31
Kap13018130181442,9342006-07-31
P692562142846816503,72922006-07-31
Louise295112475565113,85302006-07-31
Teknikeren178101781013083,15352006-07-31
Omikron3136766455898893,80532006-07-31
Sn138992389922312,8162006-07-31
Mulle133103331031573,3282006-07-31
Erotikskriveren124943249432143,92132006-07-31
Morten278890394453442,78312006-07-31
Bulderby149107491071623,87122006-07-31
Fængselsbetjent12185821858873,2372006-07-31
Miss kitten281459407303034,06382006-07-31
Rollos far133933339332693,93202006-07-31
Joggingtøsen2106933534666313,88332006-07-31
Xxx164987649873233,48172006-07-31
Locotus167711677113333,47102006-07-31
Kiggeren11133431133436424,06602006-07-31
H.h.12163021630903,8482006-07-31